#Girlboss kitabından yine aynı isimle uyarlanan tek sezonluk dizi!

5517 Okunma

“Sen suyun başında kaynaması için beklersen, o su kaynamaz” (dizinin bir bölümünde geçen bir söz). Bu yanlışı çok yaparım çünkü sabırsızım.

Eğer benim gibi sabırsızsanız, arzularınıza biraz geç ulaşırsınız çünkü istekleriniz beklenmedik bir anda karşınıza çıkar. Aniden bir viraj alıp, konumuza hızlı bir giriş yapıyorum. Google’dan sonra gelen yüce Netflix, yine süper bir projenin bizlere ulaşabilmesi için aracı olmuş. Aranızda Girls, The Bold Type, Younger, 90’lı yılların popüler dizisi olan Sex and the City dizlerini izleyenler varsa “Girlboss” dizisini de seveceğinizi söyleyebilirim.

Girlboss (Patronkız), 2014 yılında piyasaya çıkan Sopha Amoruso’nun aynı isimle yazdığı kitaba ait bir uyarlamadır. 20’li yaşlarımızın başında ne yapacağımızı pek bilemeden ilerlerken, tek amacımız ayaklarımızın üstünde durabilmek ve kendi başımıza bir birey olarak maddi ihtyaçlarımızı karşılayabilmektir. Bu nedenle de kendimizi bilnçsiz bir arayışın içinde bulmamız kaçınılmazdır.

Makalenin devamını okumak için Aralık 2018 sayımızı anlaşmalı bayilerimizden ya da web sitemizden online olarak satın alıp okuyabilirsiniz. 

Online Dergimizi Satın Almak İçin - Online Dergi
Size En Yakın Bayi İçin  - Bayilerimiz