Alex, şarkısını yeni bir düzenleme ile sevenlerinin beğenisine sundu

2807 Okunma
 Popüler müzik dinleyicisinin yakından tanıdığı “Aşk Senin Adın”, “Bilmece”, “Depresif Polyanna”, “Aşk masum olana”, “Manidar” gibi şarkıların sahibi Alex Tataryan, pandemi döneminde sevenleri ile paylaştığı, herkese umut dağıtan “İyikim benim” adlı çalışmasını yeniden düzenledi. Aynı şarkıya farklı bir lezzet katmak için Seda Yüksel ile düet yaparak müzikseverlerin beğenisine sundu. Alex, 15 sene önce çıkardığı ilk hit slow şarkısı olan Aşk Senin Adın’a da cover bir çalışma yapmış, dinleyiciler tarafından çok güzel geri dönüşler almıştı.
 Alex ve Seda “İyikim benim” akustik düet çalışmayı Garaj müzik etiketi ile digital dünyada sevenlerinin beğenisine sundu. Çok sıcak, samimi, film tadında bir klip ile sevenlerinin karşısına çıkmanın mutluluğu içerisinde olan ikili, yeni yıl için umut dolu temennilerde bulundu:
 “Her şeye rağmen ayakta kalmaya çalıştığımız 2020 yılını hiç unutmayacağız. Herkesin iyikisi ona en iyi gelendir. İyikim dediklerimiz içimizi ısıtır, bizlere umut verir olumsuzluklardan bizi arındırır. İyilikleriniz çoğalsın. Tüm iyikilerimize, sevdiklerimize daha çok sarıldığımız sağlıklı ve sevgi dolu bir yıl dileriz. Yeni yılda her şey gönlünüzce olsun, 2021 Dünya’ya çok iyi gelsin!”

Paros Dergisini anlaşmalı bayilerimizden ya da web sitemizden online olarak satın alabilirsiniz.
Online Dergimizi Satın Almak İçin - Online Dergi
Size En Yakın Bayi İçin  - Bayilerimiz