İmamoğlu’na Kınalıada’da sıcak karşılama

220 Okunma
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Adalar Belediye Başkanı ve beraberindeki heyetle birlikte, 19 Ağustos’ta Adaları ziyaret etti.
 En son durağı olan Kınalıada’da, Ada Dinlenme Evi’nin (Gasturman Gayan) Başkanı Ari Çolak ve çocuklar tarafından karşılandı. Adayı gezen İmamoğlu, kendisine büyük ilgi gösteren ada sakinleri ile bol bol fotoğraf çektirdi. Kınalıada Su Ürünleri Kooperatifi’nde halkla bir araya gelerek sorunları dinleyen İmamoğlu, kendilerini ağırlayan Kooperatif Başkanı Roy Oksen’e teşekkür etti.
 Başkana serzenişte bulunulan sorunlar genellikle, ada temizliği, kıyılardaki şezlong işgali, kaçak yapılaşma, vapur saatleri, umumi tuvalet sorunu ve çoğalan akülü araç trafiği oldu. Başkan tüm şikayetleri dikkatle dinledi ve sorunların çözüme ulaştırılması için İstanbul Büyük Şehir Belediyesi olarak ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi. Adalara 25 adet yeni taksi alındığını, bunlar adalara dağıtıldığında ulaşım hizmetinin daha verimli olacağını müjdeleyen İmamoğlu, izinsiz akülü araçların da toplatılacağını belirtti.
 Başkan, ayrıca Adalar için özel tasarlanan tuvaletlerin de hazırlandığını ve yakında hizmete sunacaklarını söyleyerek, izinsiz yapılaşmaların büyük suç
olduğuna dikkat çekti ve ada halkından, bu tür girişimleri ihbar etmelerini istedi.

Paros Dergisini anlaşmalı bayilerimizden ya da web sitemizden online olarak satın alabilirsiniz.
Online Dergimizi Satın Almak İçin - Online Dergi
Size En Yakın Bayi İçin  - Bayilerimiz