Paros 2. Armenian Art & Food Festivali dopdolu içeriğiyle göz kamaştırıyor

1052 Okunma
 Sosyal ve kültürel yaşamı renklendiren pek çok etkinlikle toplum hayatına değer katmayı sürdüren Paros, geçtiğimiz yıl birincisini organize ettiği -alanında tanınmış ve marka olmuş ünlü Ermeni sanatçıları ve Ermeni mutfağının özel tatlarını bir araya getiren- Armenian Art & Food Festivali’nin ikincisini bu ay sanatseverlerle buluşturuyor.
 7 - 21 Aralık tarihleri arasında Arnavutköy Art Gallery’de İstanbulluları ağırlayacak festivalde yer alan resim, takı, mücevher, obje, heykel ve dekorasyon ürünleri göz kamaştırırken, sanatseverler, alanında başarılı sanatçılarla birebir buluşup sohbet etme imkânı da elde edecek.
 Armenian Art & Food Festivali’nde, Tigran Matulian (Resim), Tigran Petrosian (Resim), Narek Babumian (Resim), Shmavon Shmavonian (Resim), Kaya Kalaycı (Obje), Onnik Merdenyan (Tezhip, Minyatür), Arman Suciyan (Mücevher), Herbert Cendereci (Mücevher) ve Nayad Bal (Takı), özgün çalışmalarıyla yer alıyor. Ayrıca Ash, Ermeni mutfağına özgü lezzetler sunuyor.
 Festival kapsamındaki sergiler hafta içi 10.30-19.00 saatlerinde, cumartesi ve pazar günleri ise 15.00-21.00 saatleri arasında görülebilir. 

 ADRES: Bebek Arnavutköy Cad. No: 75, Arnavutköy-Beşiktaş, İstanbul
 TEL: 0212 257 06 67